Eski Bakan Demircan Karantinada

Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, karantina bölgesinde olduğunu  belirterek "Allah'a şükür, sağlığım çok iyi" dediEski  Sağlık Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan eşinin memleketi Tokat'ın Erbaa İlçesi'nde tedbir amaçlı karantina bölgesinde kaldığını, sağlığının yerinde olduğunu söyledi.

SAĞLIĞIM ÇOK İYİ

 Samsun Medya Grubu'na açıklama yapan eski Bakan Demircan,  mahallede tedbir amaçlı kaldığını belirterek, " Ziyagökalp Mahhalesi büyük ve geniş bir mahalle. Haliyle pozitif vaka görülünce salgınla mücadelenin en önemli konularından biri olan karantina süreci başladı.  Biz de bir sıkıntı yok. Allah'a şükür sağlımız yerinde ve gayet iyi.  Bir takım tedbirler alındı. Bu anlamda kurallara riayet etmek çok önemli.  Sağlık açısından da yapmamız gerekeni yapıyoruz" dedi.

TÜRKİYE ÇOK BAŞARILI
Türkiye'nin salgınla mücadelesini en iyi şekilde sürdürdüğünü kaydeden eski Bakan Demircan, "Dünyanın ve Türkiye'nin salgınla mücadelesi devam ediyor.  Türkiye salgın konusunda başarılı bir şekilde ilerliyor. Bu anlamda Sağlık Bakanlığı'nın almış olduğu önlemlere uymak çok önemli. Kurallara ne kadar çok uyarsak, o kadar bu salgından kurtulmamız daha kolay olacaktır" ifadelerini kullandı.

0/Yorum yap / Yorumlar

Daha yeni Daha eski